Actions and Promotions

Бриколаж - Praxis Сијалици 1+1, Освежувачи Арома

Бриколаж - Praxis Сијалици 1+1, Освежувачи Арома

- Сијалица H7+W5W - Гратис 1+1 - Сијалица H4+W5W - Гратис 1+1 - Oсвежувач кар оргник - Арома по це...

Хубо: Патосници Аспен и Стела

Хубо: Патосници Аспен и Стела

Во Хубо Маркет можете да ги најдете ПВЦ паросниците: - Аспен по цена од 799 ден. (стара цена: 906 д...

Бриколаж - УСБ Полнач, УСБ кабел 3 во 1, Одвртувач со 11 додатоци

Бриколаж - УСБ Полнач, УСБ кабел 3 во 1, Одвртувач со 11 додатоци

Во Маркетот Бриколаж Можете да ги најдете следниве производи по намалени цени: - МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ...

Хубо Акција на Прва Помош, Пепелник, Држач за телефон и Спреј за Шал Табла

Хубо Акција на Прва Помош, Пепелник, Држач за телефон и Спреј за Шал Табла

Во Хубо Маркет на акција се следните производи PRAXIS Прва ПомошPRAXIS Пепелник за во возилоPRAXIS ...

Авто полир + Сунѓер за полирање

Авто полир + Сунѓер за полирање

PROFILINE АВТО ПОЛИР HP 01-06 Полир за отстранување на малите гребаници и враќање на сјајот на избле...

НАЈНОВО ОД АТОМЕМ

Авто перална ГТЦ

Авто перална ГТЦ

Оособена Чест ни е да Ви ја претставиме новата SONAX перална.Од 25.2.2015, во паркингот на ГТЦ стартуваше уште една голема перална која нуди екстра грижа за вашето возило. Освен високо квалитетната...

Држачи за Мобилни

Држачи за Мобилни

Со посебно задоволство Ви ги претставуваме новите држачи.Сите држачи се стабилни, не се лизгаат и цврсто го држат уредот.Соодветни се за типови на Мобилни, PDA, GPS или пак MP4 уреди.Едноставни...

De-Icer by Praxis

De-Icer by Praxis

Во брендот PRAXIS од сега со два нови производи. Во неговата палeта има одмрзнувачи за ова зима, De-Icer Спреј и De-Icer Lock.De-Icer Lock одмрзнува и оневозможува замрзнување на бравите. Едноставно...

Чист видик + Чиста околина

Чист видик + Чиста околина

Новата течност за ветробрански стакла, ROX, се грижи за видливоста од Вашиот автомобил. ROX е со пријатен мирис и недозволова замрзнување на стаклото до - 20С.Совршено го одстранува мразот, оневозможува...

Нов изглед за добро познатиот Glazer

Нов изглед за добро познатиот Glazer

Glazer, средството намето за чистотата на Вашата шофершајвна, одсега има нов изглед. Како летното зеленото пакување, така и зимскиот Glazer од сега е со поатрактивна етикета. Каде и да патувате, имајте чист...

Сијалици од Praxis

Сијалици од Praxis

Пристигнаа НОВИТЕ СИЈАЛИЦИ за Вашето возило.Внимателно одбраните, со висок квалитет сијалици од брендот Praxis сега се достапни во насекаде во Македонија. Имајќи во предвид на побарувачката на авто-пазарот, сијалиците од Praxis...

SONAX е официјален спонзор во F1

SONAX е официјален спонзор во F1

Оваа сесона во мотоспортот Формула 1 тимот на SONAX е задолжен за изгледот и чистотата на Infiniti Red Bull

Пролетен Попуст на Nano Pro Полир и восок во боја

Пролетен Попуст на Nano Pro Полир и восок во боја

Полир и восок во боја Nano Pro од 250 мл. на промоција во Хубо Маркет. Нано технологија за сите стандардни, металик и обоени површини. Лесно се нанесува и има високо-ефикасно...

Спремни за зимата

Спремни за зимата

Зимата не само што е најтешката сезона за возачот, туку е и најтешка сезона и за возилото. SONAX разви цел асортиман на производи за стресната зимска сезона – од одмрзнувач...

praxis-big

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • superhelp
  • praxis
  • sonax
  • falcon
  • aroma
  • philips
  • versaco
  • bell