АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

Навлаки за автомобил S, M, L

Категорија Навлаки

Навлаки за автомобил M, L, S

Високо-квалитетни церади за автомобили
- 100% UV заштита
- штитат од дожд и замрзнување
- го покриваат целото возило
- брзо и лесна монтажа
- имаат ластик за подобра покривност
- џепови за ретровизори

Пример големини:

S - VW Polo, Opel Astra 2 doors, Tigra, Audi A2, Renault Twingo, Peugeot 106, Citroen C1, F-Punto...

M - VW Golf, Opel Astra 4 doors, Audi A3, BMW 1, Seat Ibiza,Ford Focus, Mercedes B class, Renault Megane, Peugeot 206, 308, Hyundai i 30, KIA Ceed, Mazda 323...

L - VW Passat, Golf caravan, Opel Vectra, Insignia , Audi A4, A5, BMW 3, Renault Laguna, Mercedes C class, Peugeot 407, 408, 508; Citroen C5, Hyundai Elantra, Volvo S40, Škoda Octavia, Škoda Superb, Mazda 626, Toyota Avensis, Ford Mondeo, Honda Accord....

Арт. бр, 7006

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

gumex

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • aroma
  • sonax
  • superhelp
  • philips
  • praxis
  • bell
  • versaco
  • falcon