АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

Навлаки за теренски возила, џип - L, XL, XXL

Категорија Навлаки

Навлаки за теренски возила, џип - L, XL, XXL

Високо-квалитетни церади за џипови
- 100% UV заштита
- штитат од дожд и замрзнување
- го покриваат целото возило
- брзо и лесна монтажа
- имаат ластик за подобра покривност
- џепови за ретровизори

Пример големини:

L - Audi Q3, BMW X1, Ford C-Max, Hyundai ix 35, Kia SPORTAGE, Mercedes GLK Klasse, Nissan QASHQAI, Opel ANTARA, Toyota RAV 4, VW TIGUAN, Land Rover Freelander, Land Rover Discovery, Range Rover evoque ...

XL - Audi Q5, BMW X5, BMW X6, Chevrolet CAPTIVA, Ford S-Max, Hyundai SANTA FE, Kia SORENTO, Mercedes M-Klasse, Mercedes G-Klasse, Mitsubishi PAJERO, Porsche CAYENNE, VW TOUAREG, Lexus RX, Jeep Grand Cheroke ...

XXL - Range Rover SPORT, Audi Q7, Toyota Land cruiser, VW Amarok ...

Арт. бр, 7008

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

gumex

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • versaco
  • praxis
  • superhelp
  • falcon
  • sonax
  • bell
  • philips
  • aroma