АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

Држач за Мобилен

Категорија Опрема за Мобилни

Карактеристики:
• За ветробранско стакло или инструмент табла.
• Гумираната површина овозможува удобно чувство, елегантен и модерен дизајн, направен од постава од мека гума, отпорен на вибрации и не дозволува паѓање.
• Најдобро и најбезбедно решение за поставување на мобилниот телефон при возењето.
• Прилагодливост со ротација од 3600 за поголема флексибилност.
• Високо-квалитетни PC+ABS материјали.
• Нелизгачка подлога која го држи телефонот во држачот цврсто.
• Држачот се прилагодува во секој агол за да ги задоволи потребите на возачот.
• Отпорен на дневна светлина.


Артикал број: 50656

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

gumex

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • sonax
  • superhelp
  • falcon
  • versaco
  • praxis
  • aroma
  • philips
  • bell