АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

SONAX ProfiLine полир за стакло

 

За отстранување на лесно изгребани, матирани и лесно оштетени шофершајбни и прозорци од плексиглас. Не содржи силикон.

Нето: 250 мл
Арт. бр. 273 141

 

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

gumex

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • praxis
  • falcon
  • bell
  • versaco
  • sonax
  • superhelp
  • philips
  • aroma