АКЦИИ И ПРОМОЦИИ

SONAX Eкстрем Активен шампон 2 во 1

Категорија Sonax Xtreme

Многу економичен и високо концентриран шампон со нова комбинација од активни состојки. Брзо и темелно ја отстранува нечистотијата. Доколку се употреби нерастворен, ги отстранува дури и најзакоравените нечистотии како што се изметот од птици и остатоците од инсекти. Погоден за миење на обоени површини, кабриолет кровови, метал, стакло, пластика, гума, церади, порцелан и енамел. Делува нежно на површините благодарение на навлажнувачките активни состојки. Без фосфати.

Нето: 500 ml
Арт. бр. 214 200

stranicni-sonax-shop

sonax-opsh

gumex

praxis-opsh

НАЈНОВИ ВЕСТИ

  • sonax
  • falcon
  • bell
  • superhelp
  • versaco
  • philips
  • aroma
  • praxis